Skip to content
Gully Logo Gully
0
Next day delivery
Varanasi, Uttar Pradesh...

Gully

Next day delivery

Home Contact Us / Support About Us What We Do Careers Founder

Gully • Powered by Urban Vriksh

Banner
WhatsApp Send your list See all rate

Explore all product

Your Menu Add-ons
Fruits & Vegetables
Fruits & Vegetables
Flours
Dairy
Dairy
Packaging Material
Packaging Material
Masala, Salt & Sugar
Masala, Salt & Sugar
Sauces & Seasoning
Sauces & Seasoning
Chicken & Eggs
Pulses
Canned & Imported Items
Edible Oils
Frozen & Instant Food
Frozen & Instant Food
Edible Oils
Dry Fruits & Nuts
Beverages & Mixers
Beverages & Mixers
Bakery & Chocolates
Bakery & Chocolates
Cleaning & Consumables
Cleaning & Consumables
Pulses
Chicken & Eggs
Mutton, Duck & Lamb
Rice & Rice Products
Dry Fruits & Nuts
Canned & Imported Items

Fruits & Vegetables

See All ▼
Tomato, Onion, Potato
Indian Vegetables
Exotic Vegetables
Leafy Vegetables
Ginger & Garlic
Fruits & Berries

Tomato Onion Potato

See All ›
Onion (Medium), 5 Kg
5 Kg

Onion (Medium), 5 Kg

₹5 OFF
₹315 ₹320
Rs. 63.00/kg
Tomato Gravy, 5 Kg
5 Kg

Tomato Gravy, 5 Kg

₹10 OFF
₹145 ₹155
Rs. 29.00/kg
Sirka Onion, 2 Kg
2 Kg

Sirka Onion, 2 Kg

⚡ QUICK
₹98
Rs. 49.00/kg
Onion (Mixed Size), 10 Kg
10 Kg

Onion (Mixed Size), 10 Kg

⚡ QUICK
₹515
Rs. 51.50/kg
Baby Potato, 1 Kg
1 Kg

Baby Potato, 1 Kg

⚡ QUICK
₹20
Rs. 20.00/kg
Tomato Desi (Mixed Size), 5 Kg
5 Kg

Tomato Desi (Mixed Size), 5 Kg

⚡ QUICK
₹163
Rs. 32.60/kg
Potato (Large), 10 Kg
10 Kg

Potato (Large), 10 Kg

⚡ QUICK
₹170
Rs. 34.00/kg
Potato (Regular), 10 Kg
10 Kg

Potato (Regular), 10 Kg

⚡ QUICK
₹174
Rs. 34.80/kg

Indian Vegetables

See All ›
Indian Cucumber (Mix Size), 10 Kg
10 Kg

Indian Cucumber (Mix Size), 10 Kg

₹40 OFF
₹380 ₹420
Rs. 38.00/kg
Green Peas, (Matar) 5 Kg
5 Kg

Green Peas, (Matar) 5 Kg

₹10 OFF
₹490 ₹500
Rs. 98.00/kg
Cauliflower, 2 Kg
2 Kg

Cauliflower, 2 Kg

₹10 OFF
₹200 ₹210
Rs. 100.00/kg
Green Capsicum (Mixed Size), 5 Kg
5 Kg

Green Capsicum (Mixed Size), 5 Kg

₹30 OFF
₹310 ₹340
Rs. 62.00/kg
Lemon (Mixed Size),1kg
1 Kg

Lemon (Mixed Size),1kg

⚡ QUICK
₹148
Rs. 148.00/kg
Cabbage, 2 Kg
2 Kg

Cabbage, 2 Kg

⚡ QUICK
₹100
Rs. 50.00/kg
Carrots (Big), 1 Kg
1 Kg

Carrots (Big), 1 Kg

⚡ QUICK
₹64
Rs. 64.00/kg
Hari Mirch/Green Chilli,5kg
5 Kg

Hari Mirch/Green Chilli,5kg

⚡ QUICK
₹325
Rs. 325.00/kg

Dairy

See All ▼
Milk & Milk Powder
Ghee
Fresh Milk & Cream
Cheese
Butter
Cream
Curd
Paneer
Margarine
Ice Cream
Fresh Cheese
Khoya

Freshness lock

Clean food-grade crates ensure your veggies and ingredients arrive fresh at your kitchen.

FSSAI Certified Quality

100% food-grade safety standards and certified hygiene checks for all items.

Eco-friendly deliveries

Since 2024, our EV fleet has saved 500 tons of CO2 emissions.

Support local roots

Over 80% of fresh produce is sourced from regional farmers within 100km.

Company

Urban Vriksh Just Gully
Manduwadih,Varanasi - 221103
FSSAI licensed · Udyam registered
+91 8810818439
justgullycustomercare@gmail.com

By continuing past this page, you agree to our Terms of Service, Terms of Supply, Refund Policy, Privacy Policy.

All trademarks are properties of their respective owners. 2026 © Gully™. All rights reserved.

  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.